A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Naim Krasniqi - Telefoni


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/12/2018

2018-12-04T13:28:28


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Telefoni" kënduar nga Naim Krasniqi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Telefoni".
Videoklipi nga Naim Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Adea Latifi - Telefoni

kur babi im ishte i ri
nje telefon kishte ne shtepi
un vrapoja kur cingronte
te pergjigjem qfar kerkonte

kishte kablo dredha dredha
cingeronte sikur tureca
numrat ishin rrumbullake
dhe me ngjyra portokalle

ref:
cinger cinger telefoni
me pelqente ai ringtoni
mir po tani ska lezet
se celularet i kemi ne gjep (2here)

sa shume e doja at telefon
nuk perngjante me iphone
as nuk ishte digjital
por krejt ishte manual

kishte kablo dredha dredha
cingeronte sikur tureca
numrat ishin rrumbullake
dhe me ngjyra portokalle

ref:

Artan Xhija - Telefoni

Pse hesht kur flas, ti dicka po fsheh zemren po ma plas
Tregome cka ngjare, dikush tjeter do te te marre
Te gjithe pranoj, me nje tjeter djale duan te te fejojne
Jo mos degjo, njeri tjeter mos prano
Ref
Telefonin mbaje mos e fik, do te te marre une do te flase cdo dite
Nje dite do te vi e do te marre ne gji

Tek ti besoj dhe qe te na ndajne asnje sdo te lejoj
Vetem me prit per ty naten do bej dite
Ckerkojne nga ne, mua me perket fati im ti je
Cfaredo te ndodhe te lutem zemer me trego
Ref
Telefonin mbaje mos e fik, do te te marre une do te flase cdo dite
Nje dite do te vij e do te marre ne gji

Noizy - Telefoni

Ref. 2X
Telefoni sa shum biee tinglagading
Telefoni sa shum biee tinglagading (halo...)
Femna kreitt um thirrin
Dosta kan atyyy
Telefoni sa shum biee tinglagading

Telefoni tash um biee tinglagading
Telefoni tash um biee tinglagading (OK)
Gangsterat tash um thirrin
Dosta kan atyy
Telefoni tash um biee tinglagading

Noizy :
Bojn qka boj por me mu nuk mun
Kom gazin deri n`fund
Kshyrmi targat t`boj tunggg
Haaaaaa 3.2 C D I
Se s`tlo me pikquditse tu menu kush eshte aiiii
Unnn ... qa kari bo sikur se din
Boj be n`kry tem sikur une me nuk lind dhe tiii
mfal kush the se jee?
Origjinen dhe emrin kallxom kah e ke
neyse se aj o shoku jem
qe ben pjes n`OTR dhe hajde preke npaq problem
dhe ajo .... haaa .... wallahi kena plot si ajooo
rendsi ka qe ne e bojm gangsta me to
ndersa ju ... heee
kerkah nuk i shoh
ata jena na nrrug qe i sheh bash ku do
dhe atoo .... heee
qka mund t`ju thom per atoo
GG deri n`vdekje me ne jan qka do heeeeeeeeeeeeee

Ref. 2X
Telefoni sa shum biee tinglagading
Telefoni sa shum biee tinglagading ( Haloo )
Femna kreitt um thirrin
Dosta kan atyyy
Telefoni tash um biee tinglagading

Telefoni sa shum biee tinglagading
Telefonisa shum biee tinglagading (Okk)
Gangsterat tash um thirrin
Dosta kan atyy
Telefoni tash um biee tinglagading

Noizy :
Yooooo ... sa her qe jom n`rrug energjia si kushtohet
levizja ngadalsohet
dikush po na afrohet
e shofin njoni tjetrin
tu menu se qka po nodh
pse po shofin kreitt qanej mduket noizy po afrohet
ohh kuku qfar energjie
dun me dall krejt gjin prej shpie
jan kurioz me pa se kush e boni venin hijeee wow
krejt rinia m`adhurojnn
kurkush si une se bon
numero uno shoku per qka dush a po kuptoonnn
sill n`at an e sill n`ket ann
ku me gjujt kur ska nishan
jam i sham jam i papam
sun em prek ja qi at nan
22 arritem n`maj 23 n`fucking high 24 M.T.V
pa t`prek un ty nuk t`laj

Ref. 4X
Telefoni sa shum biee tinglagading
Telefoni sa shum biee tinglagading
Femna kreitt um thirrin
Dosta kan atyyy
Telefoni tash um biee tinglagading

Telefoni biee tinglagading
Telefoni sa shum biee tinglagading
Gangsterat tash um thirrin
Dosta kan atyy
Telefoni tash um biee tinglagading

tell em tell em tell em one more time
noizy tell em tell em one more time...
Më Shumë...