A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Naim Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Naim Hoti është një këngëtar i njohur. Më datë 12 Tetor 2012, Naim Hoti publikon videoklipin "Si Milioner". Më datë 28 Mars 2018, Naim Hoti publikon videoklipin "Like & Zemer". Më datë 11 Prill 2019, Naim Hoti publikon videoklipin "Kosovë, Dashuria Ime". Muzika e këngës u punua nga Edmond Zhulali, ndërsa teksti u shkrua nga Ilir Shaqiri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ardian Qokaj

Elis Nova

Endrit Shani

Febi Shkurti

Albi Nako

Julian Mustafa

Arjan Toci

Fred Delaj

Stiv Mello

Elton Ismaili


Tags: Naim Hoti

Krijo Një Kartolinë