A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Nailek është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Maj 2019, Nailek publikon videoklipin "S'ja Kan Iden". Teksti i këngës u shkrua nga Nailek....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Don M1no

J.B.

Ralien

The Rose

Albo 06

Fida

Unix

P-Life

Flow


Tags: Nailek

Krijo Një Kartolinë