A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
  • Vendlindja:
  • Tropoje 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: N.D.T është një këngëtar i njohur. Artenis Pecmarkaj njihet ndryshe si N.D.T. Filloi muziken ne vitin 2010 duke sjellur kengen e tij te par Dedikim nenes qe titullohet Nena ime ne bashkpunim, pak shkeputje per arsyje futbollistike qe artenisi prej moshes 12 vjecare merrej me ket sport pasi ku ne vitin 2011 deri ne 2013 ishte aktiv me ekipin e tiranes U 19 dhe me pas me ekipin e valbones nga viti 2013 deri ne 2015 .Artenisi shprehet : un si artenis 2 gjerat se i kam me perzemer ja...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Denis Kraja

Imbro Manaj

Aldo Simoni

Endrik Beba

Alsked Rrenja

Glenis Dume

Renato Zeqollari

Elis Nova

Erion Beqo

Jokker


Tags: N.D.T, Artenis Pecmarkaj

Krijo Një Kartolinë