A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Muharrem Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  225
  • Vendlindja:
  • Oher 
BIOGRAFIA: Muharrem Ahmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno, tallava dhe popullore dasmash. Karrieren e tij si kengetar e nisi shume i ri sepse qe ne femijeri kengen tallava e adhuronte. Filloi qe te shkonte ne ahengje, dasma dhe keshtu u be i "famshem". Ai aktualisht eshte i martuar dhe ka femi. Muharremi tani karieren e tij e vazhdon ne Shqiperi dhe atje eshte bere i famshem. Ai ka patur nje femijeri te veshtire, por fale muzikes se tij, tani eshte shume mire. Lindur ne Maqedoni, ne moshen 8-vjecare, doli ne treg me albumin e tij te p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Oj Prishtinalike (Dridhe Belin) (2013)

Aferdita (2004)

Fejesa (1999)

Zemra Ime

Vetem Harem

Luj Me Mu Cike Luj

Moj Katile Ca Me Ke Bo

Meli Meli

Me Mysafirë

Eja Eja


» Dërgo Një Këngë »

T'kom Lon Zotin
Syte
Viti Ri Gon Kalaja
Super Star
Goni & Endri Kalaja
Loca Loca
Gon Kalaja 3
Per Dashurin Une Jetova
Boom Boom Boom
Princess Palace


Artistë Të Ngjashëm:

Berkan

Selami Kolonja

Shkumbin Ismaili

Zyber Avdiu

Hidaver Osmani

Nazmi Belica

Adnan Daci

Aziz Murati

Xhemil Saliu

Agim Poshka


Tags: Muharrem Ahmeti, Mandi, Muharem Ahmeti

Muharrem Ahmeti në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë