A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1574
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Mozzik është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Është shumë i ri në moshë, mirëpo Gramoz Aliu apo siç njihet për publikun ‘Mozzik’, është njëri ndër kengetaret shqiptar më energjik ne rrymen e muzikes bashkekohore. Ai dallon ne stilin e tij unik dhe tekstet e veçanta që ai i bën. Ai është nga Ferizaj dhe është vëllai i Getoar Aliu - Getinjo. Zhanri modern i fle në shpirt dhe Mozzik thotë se asnjëherë nuk do ta ndërrojë këtë stil të kënduarit. Ka kenduar disa kenge qe shume shpejt jane shenderr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

4 🔥🔥

Vëllai i

Getinjos

I dashuri i

Loredanës

Ish-Anëtar i labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

The Best Of (2017)


» Dërgo Një Këngë »

Nana
Ghetto
Pa Pa
Para Siempre
Madam
Cocaina
Kuks
Premtimet
Ti Amo
Kom Dasht

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (13)


Artistë Të Ngjashëm:

Capital T

Lyric Master

Getinjo

Endrit Elshani (Endri)

Ardian Bujupi

Ramadan Krasniqi (Dani)

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Blero

Sabri Fejzullahu

Sinan Hoxha


Tags: Mozzik, Gramoz Aliu

Mozzik në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019