A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Motrat Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Motrat Hoxha është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2013, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Dajret E Prizrenit" Në vitin 2014, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Lojen E Madhe" Në vitin 2015, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Shtatë Ditë Dasëm Kemi Ba" Më datë 20 Shkurt 2016, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Urime Martesa". Më datë 13 Tetor 2016, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Familja Berisha". Më datë 22 Korrik 2017, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Tungjatjeta O...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Ka Nis Dasma (2017)

Shtatë Ditë Dasëm Kemi Ba (2015)

Lojen E Madhe (2014)

Dajret E Prizrenit (2013)


» Dërgo Një Këngë »

Urime Martesa
Tungjatjeta Oj Shqipni
Kanagjegji
3 Minuta
Dashni Po T'lujshe
Familja Berisha
Keq Ke Fol


Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Bushi

Motrat Shala

Motrat Duhani

Vellezerit Aliu

Minatori

Korgelt

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

WNC

Tempulli G


Tags: Motrat Hoxha

Krijo Një Kartolinë