A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Modal është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Gusht 2019, Modal publikon videoklipin "Suksesi", në bashkëpunim me Nesty....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri

Slitta

Diti-G


Tags: Modal

Krijo Një Kartolinë