A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mirjeta Mema

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Mirjeta Mema është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Maj 2008, Mirjeta Mema merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Ishte Faji Yt Eshte Faji Im". Në Maj 2009, Mirjeta Mema merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Legjende Dashurie". Në Maj 2010, Mirjeta Mema merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 9 me këngën "Legjende Dashurie". Në Maj 2010, Mirjeta Mema merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Engjelli I Vdekjes". Në Qershor 2011, Mirjeta Mema merr pjesë në Çelësi Muzikor 5 me këngën "Kot E Ke". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elma Halili

Nesa Omaj

Drita Jetishi - Sahiti

Hanumshahe Morina

Aida Cara

Albina Jahjaga

Mimoza Nelaj

Teuta Gashi

Elida Bardhi

Violeta Demaj


Tags: Mirjeta Mema, Mirieta Mema, Mirjeta Memaj

Krijo Një Kartolinë