A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Miri Kamzes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Miri Kamzes është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 20 Korrik 2012, Linda Kulla publikon videoklipin "Do T'na Ndaj Veç Zoti", në bashkëpunim me Miri Kamzes. Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja, teksti u shkrua nga 52oni, ndërsa për orkestrimin u kujdes Maringlen Boja. Më datë 19 Dhjetor 2012, Miri Kamzes publikon videoklipin "Bota Ime Je Ti". Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja, teksti u shkrua nga 52oni, ndërsa për orkestrimin u kujdes Maringlen Boja. Më datë 25 Mars 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edison Fazlija

Egzoni Vogel

Emrah Xhixho

Altin Tirona

Arap Jashari

Fatmir Sula

Ilir Tironsi

Skender Buzoli

Marseli

Mursel Murseli


Tags: Miri Kamzes

Krijo Një Kartolinë