A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Miradije Aliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Sopije 
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Miradije Aliu është një këngëtare e njohur. Miradija lindi në fshatin Sopijë të komunës së Therandes (ish-Suharekë). Pesë vitet e para të shkollës fillore i kreu në fshatin e lindjes, kurse tre të tjera dhe shkollimin e mesëm në Therandë në drejtimi: Matematiko Programer, pastaj shkollimin e lart e vazhdoj në Universitetin e Prishtinës në Fakultetin ekonomik, të gjitha këto i kaloj me sukses të plot. Sot jeton në Prishtinë së bashku me bashkëshortin e saj Skënder Bajramin dhe dy dj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Antigona Rustolli

Sadete Shkodra

Antigona Sejdiu

Lora Braha

Fikrije Lushaku

Odeta Katundi

Sherife Sherifi

Drita D'avanzo

Vera Laçi

Alisa Baraku


Tags: Miradije Aliu

Krijo Një Kartolinë