A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mikea është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 31 Gusht 2018, Mikea & Xhensila publikojnë videoklipin "Zemer". Muzika e këngës u punua nga Joniad Banushi. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel. Më datë 14 Maj 2019, Mikea publikon videoklipin "Insta". Muzika e këngës u punua nga Joniad Banushi. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nea Hamza

Blorentina Morina

Anamaria Isufaj

Lyra Basha

Gresa Hoxha

Shejla Sylejmani

Albina Sinani

Erika Ahmeti

Fortesa Berisha

Xhesuida


Tags: Mikea

Krijo Një Kartolinë