A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Mihrije Prapashtica, Violeta Kajtazi & Lendita Selimi - Oh Moj E Vogel


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2015

2015-12-31T15:52:01

Më Shumë Nga

Lendita Selimi

Më Shumë Nga

Violeta KajtaziKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oh Moj E Vogel" kënduar nga Mihrije Prapashtica, Violeta Kajtazi & Lendita Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mihrije Prapashtica, Violeta Kajtazi & Lendita Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...