A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mihrije Braha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  244
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 51 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Mihrije Braha është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Mihrije Braha u lind në Mitrovicë ku dhe e kreu Shkollimin e mesem dhe filor i beri në vendlindje. Ka te mbaruar Shkollen e mesme te mjeksise, Shkollen e larte pedagogjike e kreu ne Vendlindjen e Saj Ajo e kaloi nje femijri ne Mitrovice deri ne moshen 16 vjeqare, Megjithate edhe ne moshen 9 vjeqare Shkollen e ulet te muzikes ne Mitrovice per Piano tek Profesoresha Elheme Beka e cila e angazhoi ne Shume Aktivitete Shkollore Te Vallezimit dhe te Dr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Naim Abazit

Nëna e

Plator Abazit

Motra e

Lora Brahës

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Dhimbje E Mall (2015)

Refuzova (2006)

Eja (2002)

Foleja E Arberit (1999)

Na U Nis Dasma


» Dërgo Një Këngë »

Ma Kadal (Remake)
6 Tetor '68
Fryn Murlani Me Stuhi
Tigresh
Refuzova
Mashallah
Ti Nuk Je Shtepia Ime
Xhelozia
Sa Vjet I Kom
Zemra Me Plasi


Artistë Të Ngjashëm:

Gili

Remzie Osmani

Violeta Kukaj Retkoceri

Eranda Libohova

Orinda Huta

Parashqevi Simaku

Bleona Qereti

Alberie Hadergjonaj

Ava Max

Irma Libohova


Tags: Mihrije Braha, Mihrija, Mihrie Braha, Naim Abazi, Plator Abazi

Krijo Një Kartolinë