A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meti Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Meti Mustafa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Qershor 2019, Meti publikon videoklipin "Flak Flak". Më datë 26 Korrik 2019, Meti publikon videoklipin "Luja Dashni". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vali Demiraj

Urim Puliqi

Arsim Latifi

Amir Rexhepi

Naim Smakolli (Nimi)

Gjergj Tunaj

Flakron Voca

Krenar Krasniqi

Xhavit Gjikollaj

Arsen Mani


Tags: Meti Mustafa, Meti

Krijo Një Kartolinë