A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Messy OTR

Nuk ka akoma asnjë votë

Messy OTR është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

King Link

Art

Last Daddy

Albo 06

Lony

Luxhi

MMG Babloki

Lavda

Labb.1

Dashoni


Tags: Messy Otr

Krijo Një Kartolinë