A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Merushe Xhihani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Merushe Xhihani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 31 Janar 2014, Hamit Metka & Merushe Xhihani publikojnë videoklipin "Pleqerine Nuk E Dua". Më datë 20 Nëntor 2014, Merushe Xhihani publikon videoklipin "Aman Aman". Më datë 31 Gusht 2015, Merushe Xhihani publikon videoklipin "Tepelene Moj Legjendare". Më datë 3 Janar 2017, Merushe Xhihani publikon videoklipin "Kendoni Edhe Ju Me Mua Be I Bukur O Flori". Më datë 30 Korrik 2018, Merushe Xhihani publikon videoklipin "Kolazh 2018"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Llambrini Nano

Jolanda Kojlovic

Elejda Dosi

Luljeta Konomi Haxhi

Nertila Vreto

Eglantina Doko

Griselda Pepa

Juli Cenko

Tefta Kondo

Vitori Balili


Tags: Merushe Xhihani, Meri

Krijo Një Kartolinë