A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Merita Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35
BIOGRAFIA: Merita Spahiu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 21 Dhjetor 2013, Merita Spahiu publikon videoklipin "Zemren E Shite". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Nëna e

Albatrit Muqiqit

Bashkëshorte e

Nysret Muçiqit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aida Cara

Mirjeta Mema

Hanumshahe Morina

Silvana Dollapi (Silvi)

Nesa Omaj

Elida Bardhi

Teuta Gashi

Mimoza Nelaj

Albina Jahjaga

Violeta Demaj


Tags: Merita Spahiu, Merita Muqiqi, Merita Muçiqi, Merita Muciqi

Krijo Një Kartolinë