A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Merita Bunjaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Merita Bunjaku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore kosovare. Në vitin 2010, Merita Bunjaku & Nazife Bunjaku publikojnë albumin "Kenge Dasmash (Live)" Më datë 31 Tetor 2012, Merita Bunjaku publikon videoklipin "E Ke Treguar Veten". Më datë 31 Tetor 2012, Merita Bunjaku publikon videoklipin "Shko". Më datë 31 Tetor 2012, Merita Bunjaku publikon videoklipin "Pa Ty". Më datë 13 Maj 2013, Merita Bunjaku publikon videoklipin "Malli Per Nanen". Në vitin 2013, Merita Bunjaku & Nazife Bunjaku publiko...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Live 2018 (2018)

Ne Dardani Bien Tupanat (2013)

Kenge Dasmash (Live) (2010)

Me Beso

Hyn Ne Valle O Moj Kosovare


» Dërgo Një Këngë »

Lutjet E Nanës
Malli Per Nanen
Motra
Pa Ty
E Ke Treguar Veten
Shko
Sa Hap E Mbyll Sytë
Ike, Shkove


Artistë Të Ngjashëm:

Vita Guhelli

Gjejlane Gutiqi

Adelina Jashari

Nazmije Selimi

Drenusha Latifi

Blertina Shabani

Angel

Kosovare Hasi

Shpresa Morina

Shqipe Kabashi Hasanaj


Tags: Merita Bunjaku, Motrat Bunjaku, Nazife Bunjaku

Merita Bunjaku në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë