A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mentor Haziri - When I Hear Your Name


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/02/2018

2018-02-27T20:44:55


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "When I Hear Your Name" kënduar nga Mentor Haziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mentor Haziri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin