A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mensur Kadriu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  23
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Mensur Kadriu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, ilahi dhe tallava. Në vitin 2004, Mensur Kadriu publikon albumin "Ti Pran Meje". Në vitin 2005, Mensur Kadriu publikon albumin "Kush Je Ti". Në vitin 2006, Mensur Kadriu publikon albumin "Amanet". Në vitin 2007, Mensur Kadriu publikon albumin "Aman Aman". Më datë 29 Tetor 2012, Mensur Kadriu publikon videoklipin "All-Llahu Na Krioi". Më datë 5 Nëntor 2012, Mensur Kadriu & Iliriani publikojnë videoklipin "Facebook". Më datë 9 Nëntor 2012, Mensur Ka...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Aman Aman (2007)

Amanet (2006)

Kush Je Ti (2005)

Ti Pran Meje (2004)

Ne Vetmi

Te Dua

Jeto Si Njeri


» Dërgo Një Këngë »

Malli
Stile T'rona
Nata E Kanes
Ah Sa Kam Deshir
Mir Se Erdhe Ramzan
Babi Im
Pse Po Shkon
Jet Pa Ngjyra
Pendimi
Zjarr Zjarr


Artistë Të Ngjashëm:

Sadat Ameti

Lindon Berisha

Shpend Latifi

Snow Black

Shpresim Zylbehari

Zait Aliu

Xheni

Bexhet Jagodini

Halil Bilalli

Shkodran Tolaj


Tags: Mensur Kadriu

Mensur Kadriu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë