A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Melinda - Palo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  57

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/12/2018

2018-12-14T19:45:05

Fuck these bi**hes gettin' money
Ti sje e fort you looking funny
Pom shtin me kesh stupid dummy
Pasha nanen ti shperlaj si tsunami

Problem kjo qika
Dojn mem prek veq mi zhytin patikat
A po thu nuk ta palon ty Melinda
S’je tu pa hajde t’coj te optika turn off, e fika
Kush e ka renin me la
Selektomi thuje kush e ka renin me ra
Ulu kqyrem un jam si ekrani n’kinema
Sun m’krahasoni bi**h you looking at a star
What you thought hoe??

Ref: oh palo palo palo palo palo

Lemme do my dirty dance
Ass fat vesin a osht pernime
Veq pak se harrova, u nime
Ti per mu je tem e leht, Aerokrem
Cila po thuni prej juve o ma e mira? Bjerma
Doken demode po ndihna fresh, lule Herba
Hell nah, stili nuk po t’shkon hajde vjedhma
Ftyren e ki llom nuk t’bon pune as Sellmaaa (ha ha)

I just sh*tted on ‘em, I just sh*tted on ‘em
I just sh*tted on ‘em, wtf I just sh*tted on ‘em

Kurgjo spo t’ves PALO, you’re f*cking with the best b*tch PALO
Ti pe don temin harro, cause b*tch I’m independent PALO

How many d*cks you gotta suck to make them Views?
How many a**es did you lick to make the news?
You never were the first b*tch you just got confused
‘Cause you heard the news, that I was coming through uuh
All these bad b**ches wanna look like me,
They wanna talk like me, they wanna pose like me,
All these wack b*tches wanna act like me,
Want an A** like me, I got them R.I.P

Ref: oh palo palo palo palo palo

Kurgjo spo t’ves PALO, you’re f**king with the best bi**h PALO
Ti pe don temin harro, cause bi**h I’m independent PALO


Ky tekst u dërgua nga AlbgyalKartolina (5)

2019-01-06 08:03:02
Ti pe don temin
Harro, cause bi**h
I'm independent
PALO
2018-12-25 13:45:30
S’je tu pa
Hajde t’çoj te optika
Turn off, e fika
2018-12-18 18:30:28
Veq pak se harrova, u nime
Ti për mu je tem e leht, Aerokrem
2018-12-16 14:35:18
Problem kjo qika
Dojn me m'prek
Veq mi zhytin patikat
A po thu nuk ta palon ty Melinda
2018-12-16 09:33:05
Stili nuk po t’shkon
Hajde vjedhma
Ftyrën e ki llom
Nuk t’bon punë as Sellma

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019