A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Megi Zonja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Megi Zonja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Më datë 24 Tetor 2008, Kujtim Shehu & Megi Zonja publikojnë videoklipin "Vivo Per Lei"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Aferdita Zonjës

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aferdita Zonja

Elida Shehu

Miga Hysi

Rozeta Doraci

Pavlina Nikaj

Bruna Sota Hoxha

Aida Ndoci

Jolanda Dhamo

Justina Aliaj

Nertila Koka


Tags: Megi Zonja

Krijo Një Kartolinë