A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Lucca 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Matt K është një shkrimtar. Matt K (Matteo Karaj), çun durrsak jeton aktualisht ne Nürnberg (Gjermani). Shkuan poezi ne gjuhe shqip, edhe ne slang gjermon/anglez për hobby dhe për qef. Diplomuar ne business administrator dhe korrespondent ne gjuhe te huaja (korrik 2014, Lucca). Hobbies: Sport, muzik, fotografi, poezi moderne....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Klevis Maliqi

Leonard Shala

Serael

Leonard Mrishaj

Bujar Meholli

Romario Xhaferri

Azem Deliu

Gentinikqi

Mahir Ademi

Besart Ramiz Tafaj


Tags: Matt K, Matteo Karaj

Krijo Një Kartolinë