A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mmarseda Musaraj & Gramoz Kozeli - Le Te Jete


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Gramoz Kozeli

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Këngë e albumit:

"Vetem"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Le Te Jete" kënduar nga Mmarseda Musaraj & Gramoz Kozeli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mmarseda Musaraj & Gramoz Kozeli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin