A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marjust Lumci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Marjust Lumci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Në Dhjetor 2014, Marjust Lumci merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Tash Pa Ty". Më datë 18 Janar 2018, Marjust Lumci publikon videoklipin "Nusja Jone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Indrit Lelo

Leno

Leuname

Albboy

Tidra

Denis Kraja

Bohemi

Zero

Maringlen Linadi

N.D.T


Tags: Marjust Lumci

Krijo Një Kartolinë