A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mariola Kaçani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  371
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Mariola Kaçani është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vlonjate. Nuk ka njeri qe nuk e njeh kengen “Jam vlonjate”, te kengetares Marjola Kacani e cila eshte bere nje emer i njohur ne muziken popullore. Me nje ze te mrekullueshem ajo ka arritur te hyje ne zemrat e shqiptareve kudo qe ato ndodhen. Kete e tregon edhe fakti qe shpesh eshte e ftuar neper koncerte te ndryshme ne mbare boten, atje ku ka shqiptare. Pak njerez e dine se ajo ka mbaruar Akademine e Arteve per aktrim. Më datë 29 Maj 2008, Mariola Kaçan...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Jurgen Kaçanit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Djale Nga Jugu (2014)

Mos Mi Vri Mos Mi Lendo (2008)

Lum Kush Do Te Kete

Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane


» Dërgo Një Këngë »

Shpirti Im Binjak
Kolazh Me Kenge Dasme 2018
Bija E Babait
Djale Nga Jugu
Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane
Labe E Bukur
Dasma Jone
Syri Moj Manushe
Jam Vlonjate
Digjet Zjarr


Artistë Të Ngjashëm:

Maya Alickaj

Soni Malaj

Orinda Huta

Silva Gunbardhi

Zaimina Vasjari

Anita Take

Rosela Gjylbegu

Anjeza Branka

Greta Koçi

Miriam Cani


Tags: Mariola Kaçani, Mariola, Marjola Kacani, Mariola

Mariola Kaçani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë