A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marigona Vitia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Marigona Vitia është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 2 Maj 2010, Marigona Vitia publikon videoklipin "A Dalim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arjanita Shala

Irini

Katrin

Irida Pojani

Ojsa

Eli Qorri

Almenda

Pashke

Liza

Sarentina Cako


Tags: Marigona Vitia

Krijo Një Kartolinë