A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Maria Lajçaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  52
BIOGRAFIA: Maria Lajçaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 29 Nëntor 2010, Maria Lajçaj publikon videoklipin "Kenga Ime Bashkon Trojet". Në vitin 2012, Maria Lajçaj publikon albumin "2 Me 8" Në vitin 2012, Maria Lajçaj, Viki Lulgjuraj & Amanda Ujkaj publikojnë albumin "Të Bukurat E Malsisë" Më datë 1 Korrik 2013, Maria Lajcaj publikon videoklipin "Fenomen". Muzika e këngës u punua nga Gjon Bibaj, teksti u shkrua nga Gjon Bibaj. Videoklipi u prodhua nga Musical. Më datë 26 Tetor 2014, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

2 Me 8 (2012)

Të Bukurat E Malsisë (2012)


» Dërgo Një Këngë »

Shqipja Jone
Kenga Ime Bashkon Trojet
Dasma Ma E Bukur
Perfekt
Fenomen


Artistë Të Ngjashëm:

Mihrije Lestrani

Kosovare Gashi

Irena Ciceri

Lendita Mjekiqi

Dilja

Sanije Doberlani

Halide Piskala

Mihrije Prapashtica

Nazmije Demolli

Selvete Bajrami


Tags: Maria Lajçaj, Maria Lajqaj, Marie Lajqi, Marie Lajqaj, Marie Lajçaj, Maria Lajcaj, Marie Lajcaj

Krijo Një Kartolinë