A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Manjola Nallbani - Të Jem Për Ty Number 1


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/03/2016

2016-03-10T00:46:45

Muzika:

Edmond Zhulali

Teksti:

Irma Kurti


I want to feel your touch
like I never did before
to be your only dream in the night.
I want to be your Number one.

(Unë dua të ndjej prekjen tënde
siç nuk e kam ndjerë kurrë më parë,
të jem natën ëndrra jote e vetme.
Dua të jem për ty Numri një.)

Një varkë lëkundet
nga dallgët që vijnë
me pika loti mbushet
e lënë në harrim.

Grimca rëre ngatërrohen
në flokët e mi
trupin tim të zhveshur
vala e puth apo ti?

Le të mbetem për ty
më e bukura e dheut
të më duash çdo ditë
si në çastin e parë
dhe në krahët e tu
le të dehem e çmëndem,
të gëzoj e të qaj.

Unë ndjej prekjen tënde
siç nuk e kam ndjerë
më parë,
të jem për ty
ëndrra e vetme.
To be your only dream
in the night,
to be Number one.


Më Shumë...