A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Manjola Nallbani - Dashurine E Pare Dhurova


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/06/2011

2011-06-08T08:27:58

Këngë e albumit:

"Me Shihni çilter Si Ju Shoh"


Dashurine e pare dhurova
per te njohur snjoh njeri
dhe mesova une te mos gaboj
kur e humba kte dashuri.

Me puthje genjeshtare
ma mesove dashurine
e paster isha fare,
e nuk e njihja pabesine.
Po ja qe nisi era
rrane fletet nje nga nje
te tjetra endra ska nga hera
ka floke dhe tradheti

dashurine e pare dhurova
per te njohur snjoh njeri
dhe mesova une te mos gaboj
kur e humba kete dashuri
zemren time e lendova
e plagosa ne rini
por pranvera serish do vi
dhe do te sjell tjeter dashuri

o dashuri sekret i moshes qe na rinon
ti papritur vjen dhe krejt
papritur si era shkon
o eja eja dashuri
eja eja perseri
merma dhimbjen time
dhe me ndiz nje zjarr te ri


Më Shumë...