A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mali G Grand Thugz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mali G Grand Thugz është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. MAli G grand thugz quhet Ermal Guxholli dhe eshte antar i Grupit GRAND THUGZ, te cilet bashkpunojne edhe me TBA, Omerta etj. Jeton ne Shqiperi ne rr. bardhyl, Tiranë. Me Fe Eshte Muslimann si gjthe antaret e tjere Te banda Butuesii Eshte PAtrioTT Si dhe E don Shum Shqiptarine. Me muzike meerret Hip-Hop KA Vellezerr Young J Grand Thugz Orianel Grand Thugz....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Grand Thugz

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Ziso

Eleminimi

KMC

Baballesh

Tru Pak

Lazy

Tidra

Albboy

Bohemi

Blazer


Tags: Mali G Grand Thugz, Ermal Guxholli, Ero Guxholli, Grand Thugz

Krijo Një Kartolinë