A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Mahmut Ferati & Shqipe Kastrati - Veq Dashni


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2018

2018-12-25T15:00:03

Më Shumë Nga

Shqipe KastratiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veq Dashni" kënduar nga Mahmut Ferati & Shqipe Kastrati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mahmut Ferati & Shqipe Kastrati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...