A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Mahmut Ferati - Besa


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/12/2015

2015-12-14T17:00:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Besa" kënduar nga Mahmut Ferati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mahmut Ferati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Grupi Mjellma. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ti pse i harrove,
kenget qe ti kendova
letrat qe ti shkrova ,
vjershate qe ti lexova?

Refren
Do ta thej kitaren
qe kurr mos te kendoje,
do ti shkyej letrat qe mos ti lexoje..
Besa o Besa
ku lae besen qe ma dhe,
sa shpejt e harrove puthjen e pare.

Version 2
Tere jeten time
per ty kam kenduar
gjitha kenget e mija
ty ti kam kushtuar .2x

Refren
Do ta thej kitaren
qe kurr mos te kendoje,
do ti shkyej letrat qe mos ti lexoje
Besa o Besa
ku lae besen qe ma dhe,
sa shpejt e harrove puthjen e pare.Më Shumë...