A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - O More Bilbil


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1995

1995-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Jeho Kenga Ime"


Oh More Bilbil Kendoje Nje Kange.
Kur Ndahet Dy Zemra.
Ka M'bet Plag E Rand.

Thuja Kanges Sate.
Mos M'baj Si Une Zi.
E Dashuria M'iku.
Mbeta Ne Vetmi X2.

Eja Moj Pranver Pse Kaq Shume Vonon
Zemra Eshte Larg Zemres.
Loti Veq Pikon.

Eja Ti E Dashur Se Malli M'ka Djeg.
Nuk Di A M'kujton Apo M'ke Harru Krejt. X2

Zemra Po M'shkrihet Nga Moti nNe Mot.
Oh Jete E Zeze Me Dhimbje Me Lote.

Kur Te Takoj Ty Lotet Kan Me U'tha
Malli Do T'shuhet Dhe Nje Here Me T'pa X2


Ky tekst u dërgua nga AMIR
Më Shumë...