A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Pashë Driten Tënde


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/08/2013

2013-08-08T17:48:58

"pashe driten tende , me ndihmo moj hene
dhe me rreze tua
e shendrit dynjan
dy fjale me ja que vashes qe kam dashte
tuj mendu per ty e lotet me jane thare

thuaj gjej nje tjeter
mua te mos me pret
djali te eshte martue ohhhh
me token e vet

nanes te oxhaku mi thuaj oj hane
motren time te vogel
mos ta len me k'ja
besen do ta mbaj atje ka me ardh
do te qohem prej varri
hyp ne kal te bardhe

se ne dhe te huaj eshtrat pom pushojne
te pragu i shtepise ooohhhh
varrin e kerkoj :(


Ky tekst u dërgua nga Vlora
Më Shumë...