A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mahmut Ferati - Pse Po Qajn Sy Zeza


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1995

1995-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Jeho Kenga Ime"


nje ere po fryne
more nga kjo ane
po lotet sy zezes
oh nuk po ja thane

pse po qan sy zeza
e spo ndalet dot
ah seq po e njom
oh token me lot

se e dogji malli
e po don me u tret
per at djal beqar
qe e ka ngurbet

pse skendon aj zog
ne at deg te that
ah vji sy zezes
se len dit as nat

lulet seq po thahen
kur mallkon ket jet
moti se pat afer
dashnin e vertet

pse nuk bin daullet
krushqit pse skendojn
ah nat dhe te shkret
sy zezen e qojn

edhe vji i saj
o u ndal per jet
dheu i huj
ja mori dashnin
e vertet


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë...