A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Ndoshta Isha Pak E Re


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Nusja Jonë"

Këngë e albumit:

"Ti E Din Ilaqin Tem"


Ti po qesh e unë po lotoj
Dhimbjen s'mund ta duroj ma
Zoti zemrën s'ma krijoi
Qe të luash ti me të

Ndoshta isha pak e re
Dhe s'të njoha mirë kush je
Ndoshta fajet i kam unë
Që t'besova ty kaq shumë

Është shumë lehtë
T'mashtrosh një zemër
Që s'di lajka e dredhi
Që s'mban brenda asnjë emër
Përveç emrit dashuri

Ndoshta isha pak e re
Dhe s'të njoha mirë kush je
Ndoshta fajët i kam unë
Që t'besova ty kaq shumë

Do t'pendohesh një ditë kotë
Do të t'zënë mëkatet tua
Mos harro se është një Zot
Që t'sheh ty e që m'sheh mua

Ndoshta isha pak e re
Dhe s'të njoha mirë kush je
Ndoshta fajët i kam unë
Që t'besova ty kaq shumë


Ky tekst u dërgua nga Sara   smartness
Më Shumë...