A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mahmut Ferati - Serbi, Shtrige E Vjeter  (Feat. Hamez Llapceva)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/11/2014

2014-11-07T18:05:16

Featuring

Hamez Llapqeva


ah serbi moj shtriga e vjeter n'ket kosov ti qka lyp mo tjeter,lidh me pranga kom e dure ne shpi te vet qysh me i thon je i huj ee brez pas brezi o bab e djale jan fajtore o qe jan shqiptare, kur kosoven e mbuloj gjaku fest te madhe pat beogradi,kushtetuten e atij dushmanit e miratuan sinxhirt e tankut, bajonetat i numrojn votat beogradi o i cakrron gotat , e s'harrojm krajlit me i thon ee ec perpara deri ne tirane kush ka msy per me shkue n'tirane kockat rrugve i ka lan ee ,mos e shih kosoven anderr je i vogel te qet buza tomel ,ne gatujm barot e hekur gjeneral o i ushtris vdekur ,oj serbi po te flet shqiptari ke kujdes laaarg durt nga zjarri ooooo jem te lidhur burri me burrin a e harrove ti bajram currin, jem te zot dhe e mbrojm trollin a e harrove ti mit sokolin,jem te rritun si shqipe e sharrit a e harrove xhem gostivarin ,ket flamurin n'kater shpine a e harrove hasan prishtinen,mbrojm flamurin mrbojm te verteten a e harrove ti azem bejten ooo oj kosov oj nana jon eee REPUBLIK ooo EMRIN TA THOJN EEE.


Më Shumë...