A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Mahmut Ferati - Merre Jeten Time


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2000

2000-12-01T00:00:00

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Oh A E Di?"


Merre zemren time dhe me
te jeto,
ateher do ta dish ky shpirt
sa te do,
ateher do ta dish ky shpirt
sa te do...

Ref; Nese ti nuk vjen mos me ler
te pres,
merre jeten time dhe me ler
te vdes,
merre jeten time dhe me ler
te vdes...

Merri syt e mi dhe me ta
shiko,
ateher do ta dish qe moti
te njoh,
ateher do ta dish qe moti
te njoh...

Ref; Nese ti nuk vjen mos me ler
te pres,
merre jeten time dhe me ler
te vdes,
merre jeten time dhe me ler
te vdes....

Per ty bahem kang per ty
bahem lot,
per ty perendia me solli
n'ket bot,
per ty perendia me solli
n'ket bot...

Ref; Nese ti nuk vjen mos me ler
te pres,
merre jeten time dhe me ler
te vdes,
merre jeten time dhe me ler
te vdes....


Ky tekst u dërgua nga Sy Zjarrta (gasolina)
Më Shumë...