A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Mos Qaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Shyhrete Behluli

Këngë e albumit:

"çka Po Thu"


Ishte hera e fundit
Une qe tu afrova
Syte e tu te perlotur
Ndarjen e lexova

Buzet peshperiten
Por fjalet se than
Zemrat e kuptuarn
Se bashke me nuk jan

Re:f 1x
Mos qaj ti per mua
Se un vete gabova
Dashurine qe ma dhe
Une se meritova

Mos qaj ti per mua
Fajin e kam vet
Dashurin qe kisha
Kurr skam per ta gjete

Shum gabime kom
Ne fund e kuptova
Shpesh t’kam ba me qajt
Shum here te lendova

Edhe pse ne jete
Shum deshira ska
Vetem ty te kisha
Por as me ty sjam

Ref: 3
Mos qaj ti per mua
Se un vete gabova
Dashurine qe ma dhe
Une se meritova

Mos qaj ti per mua
Fajin e kam vet
Dashurin qe kisha
Kurr skam per ta gjete


Më Shumë...