A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Pse Ma Ktheve Shpinen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Shyhrete Behluli

Këngë e albumit:

"çka Po Thu"

Këngë e albumit:

"O Me Ty O Pa Ty"


Pse ma ktheve shpinen
Shkove ne gubret
Pse e le familjen
Pse me le mu vete

M’ke lene me vaj n’buze
E merzitur jam
Kur ti po me dushesh
Une ty pran ste kam

Po jetoj me mall
Mu ka rendu jeta
Smuj kshtu me duru
Kjo eshte e verteta

Ref : 1x
Ah gubret te mallkoj
Ndave qikat me djem te ri
Babe e nane ndave me te bir
Ndave motrat me vllazni

Ah gubret te mallkoj
Ndave qikat me djem te ri
Ndave motrat me vllazni
Farefis edhe shoqeri

Pse ma ktheve shpinen
E me le m’vetmi
Ndoshta je martu e
E une fare sdi
Ndoshta i premtove atje
Tjeter femre
Se mu me ke larg syve
Ndoshta dhe larg zemre

Po jetoj me mall
Mu ka rendu jeta
Smuj kshtu me duru
Kjo eshte e verteta

Ref : 2x
Ah gubret te mallkoj
Ndave qikat me djem te ri
Babe e nane ndave me te bir
Ndave motrat me vllazni

Ah gurbet te mallkoj
Ndave qikat me djem te ri
Ndave motrat me vllazni
Farefis edhe shoqeri


Më Shumë...