A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lorina Dula

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lorina Dula është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Lorina Dula jeton ne Prishtine dhe eshte ne shkollen fillore Dardania. Në fund të vitit 2010, Lorina Dula publikon videoklipin "E Premte". Muzika e këngës u punua nga Valon Bytyqi, teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valon Bytyqi. Ajo ka marrë çmimin e III nga juria profesionale me këngën "Eurovizion" në festivalin Ylberi në Shkup që është mbajtur më 18.05.2013. Më datë 23 Qershor 2013, Lorina Dula publikon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blinera Jashanica

Sala Jashari

Albana Berisha

Arbnora Rexhepi

Roza Sadiku

Anika Berisha

Erza Hoti

Vesa Berisha

Blinera Muzhaku

Elta Ademi


Tags: Lorina Dula

Krijo Një Kartolinë