A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lorik Kasapolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lorik Kasapolli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 11 Tetor 2015, Lorik Kasapolli publikon videoklipin "Krejt I Ke Haram". Në vitin 2019, Lorik Kasapolli publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Naim Smakolli (Nimi)

Bekim Tetova

Gjergj Tunaj

Amir Rexhepi

Kujta

Krenar Krasniqi

Lindi Baksi

Arsen Mani

Omar

Flakron Voca


Tags: Lorik Kasapolli

Krijo Një Kartolinë