A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Liridona Sinani (Dona)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Liridona Sinani (Dona) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2007, Dona merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Ende Nuk E Di". Në Korrik 2008, Liridona Sinani (Dona) merr pjesë në Çelësi Muzikor 2 me këngën "Frik Ty Nuk Te Kam". Më datë 29 Prill 2009, Liridona Sinani (Dona) publikon videoklipin "Per Fajin Tim", në bashkëpunim me Blend. Në Nëntor 2009, Dona merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Zemra Flet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fabiola Agalliu

Joanna Wakeley

Blerina Osaj

Dr.Nice

Agertina Muca

Doruntina Qamili (Dina)

Mirsa Laci

Ariana Bushati

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Armela Tusha


Tags: Liridona Sinani (Dona), Dona, Donna, Liridona Sinani

Krijo Një Kartolinë