A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Linda Sadiku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Kamenice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Linda Sadiku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Linda Sadiku e ka dashur kengen qysh ne moshe te vogel por se fundmi ka filluar te kendoje. Linda jeton ne Kamenice. Më datë 13 Maj 2013, Linda Sadiku publikon videoklipin "Mos U Befte". Teksti u shkrua nga Gojart Ferati. Në Prill 2014, Linda Sadiku merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "Ditet, Netet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Laura Nezha

Enxhi Nasufi

Olta Boka

Orjola Xhemollari

Luana Vjollca

Xhesika Polo

Adalena Seferi

Selma Bekteshi

Arsinda

Saelma


Tags: Linda Sadiku

Krijo Një Kartolinë