A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leuname

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
BIOGRAFIA: Leuname është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vërtetë i Leuname është Emanuel Marashi. I rritur ne Elbasan, endra e tij qe i vogel ishte muzika. Ai publikoj këngën e tij të parë në vitin 2008 me titull "Kurbeti Vështir". Më datë 18 Prill 2016, Mr X publikon videoklipin "Bone Veç Per Mu", në bashkëpunim me Leuname. Më datë 11 Tetor 2016, Leuname publikon videoklipin "Ajo S'e Di", në bashkëpunim me Luluja. Më datë 16 Janar 2017, Leuname publikon videoklipin "Me çmend", në bashkë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tidra

Lani (Street Thugs)

Doza

Teson

Paniku

Jointinjo

Zero

Blazer

Bohemi

Varrosi


Tags: Leuname

Krijo Një Kartolinë