A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leonora Poloska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  57
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Leonora Poloska është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo bashke me karrieren e vete qe kishte u dallua me kengen e saj te pare "Shpresa e ardhmerise". Ajo filloi per here te pare ne skene ne moshen 16 vjeçare ku mori nje shperblim ku quhej "kengenia" ne Shkup ajo mori pjese edhe ne shume festivale te Kosoves ku me kengen qe kishte perpunuar ketu pikerisht ne Kosove mori nje karriere te mire. Ajo eshte e dashuruar me Avni Osmanaj nga Gurrakoci ku me te ka 1 vajze me te cilen e kane pagezuar me emrin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Nuk Dorezohem (2005)

Te Dua S'te Dua (2002)

Ylli I Dashurisë (2000)

Do Të Digjësh


» Dërgo Një Këngë »

Te Dua, S'te Dua
Kush O Mama
Forever You & Me
Shko
Engjulli Im
I Need Your Love
Me Neve


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Aurora Susuri

Rezarta Smaja

Eltina Minarolli

Shota Baraliu

Mjellma Berisha

Monika Salihu

Manca Špik

Njomza Kallaba

Lili Gjidodaj

Ledi Vokshi


Tags: Leonora Poloska, Leonora Paloska

Krijo Një Kartolinë