A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leonora Bahiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Leonora Bahiti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Leonora Bahiti njihet ne Kosove nga Kanalet tona Televizive ne RTV21, KTV, RTK dhe First Channel. Ka te kryer shkollen fillore te muzikes ne instruentin e kantos ne piano ne Maqedoni si dhe fakultetine e arteve te muzikes ne Tetove. Leonora u shkollua muzikalisht ne moshen 15-vjecare kur ajo kishte talent menjehere pas kesaj ajo filloi prezantimet e para ne kanalet televizive ne Alsat-M. Nis ne korin e femijeve kur ishte vetem 8 vjec e gjysem, po...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aurora Ndoj

Valbona Xeka

Leonora Poloska

Azra

Besiana Mehmedi

Saranda Imeri

Drita Musliu

Sherife Sherifi

Alma Gashi

Suela Ndreca


Tags: Leonora Bahiti

Krijo Një Kartolinë