A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Leonard Shala është një shkrimtar. Leonard Shala vijon mesimet ne gjimnazin "GJON BUZUKU" ne Prizren....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Shkelqim Zeka

Perparim Blakaj

Rinor Murati

Bujar Meholli

Qëndrim Dani

Premton Kryeziu

Azem Deliu

Ardit Mehmetaj

Kristi Bakiasi

Leonard Mrishaj


Tags: Leonard Shala, nardi B. Shala

Krijo Një Kartolinë